Aktuálně probíhá rebranding webových stránek. Omlouváme se za případné komplikace.

Obřadní balíček

Obřadní balíčky se staly velmi vyhledávané, protože veškerá práce je již udělaná za vás. Vybrali jsme ty nejlepší kombinace z naší půjčovny, o kterých víme, že k sobě perfektně ladí a ve vašich vzpomínkách zůstanou navěky. Obřadní místo je to nejdůležitější místo z celé svatby, nechte si poradit a doveďte vaší svatbu k dokonalosti. Jako příjemný bonus jsou ušetřené peníze. 

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem
Návrh bez názvu (3)
Akce
1 745 Kč –11 %
1 549 Kč

(za půjčení)

Obřadní balíček POPULAR obsahuje 5ks produktů za zvýhodněnou cenu. Součástí balíčku je: slavobrána - šestiúhelník, stolek na obřad elegantní, lucerna bílá - velká, malířský stojan na harmonogram svatby, krabička na prstýnky. Po domluvě je možné vyměnit produkt v balíčku.

428
Návrh bez názvu (2)
Akce
1 884 Kč –15 %
1 599 Kč

(za půjčení)

Obřadní balíček KOMFORT obsahuje 6ks produktů za zvýhodněnou cenu. Součástí balíčku je: slavobrána - sedmiúhelník, stolek na obřad rustikální, 2x přírodní lucerna, malířský stojan na harmonogram svatby, krabička na prstýnky. Po domluvě je možné vyměnit produkt v balíčku.

425
Návrh bez názvu
Akce
2 473 Kč –15 %
2 099 Kč

(za půjčení)

Obřadní balíček DE LUXE obsahuje 7ks produktů za zvýhodněnou cenu. Součástí balíčku je: slavobrána - dveře, stolek na obřad elegantní, bílá lucerna velká a bílá lucerna malá, malířský stojan na harmonogram svatby, krabička na prstýnky. Po domluvě je možné vyměnit produkt v balíčku.

422

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení